Podziękowania

Małgorzata i Ryszard Kuźmińscy                                                                           Hamilton 10 Lipiec 2022

                                                                               Zakład Opiekuńczo Leczniczy

                                                   W Wieruszowie

                                                   Pani Kierownik

                                                   mgr.Małgorzata Wróbel     

Szanowna Pani Kierownik

       Nasza Mama i Teściowa Zofia Brulińska przebywała u Państwa pod Państwa opieką do maja br.

Przeszła już okres adaptacyjny po 2 letnim pobycie w Zakładach Opieki Medycznej i radzi sobie bardzo dobrze. Ten szczęśliwy powrót do domu osoby starszej i schorowanej był możliwy między innymi dzięki kompleksowej i profesjonalnej opiece Państwa Placówki. Ta ciężka służba dla drugiego człowieka wymaga potężnej wiedzy medycznej, wysiłku fizycznego, znajomości psychologii człowieka etc. Jak również empatii i tej naturalnej zwykłej ludzkiej miłości do drugiego człowieka. Wszystko to w zgodzie ze wszystkimi prawami i obowiązkami a w szczególności z art. 30 Konstytucji RP o godności człowieka która jest przyrodzona i niezbywalna.

Szanowna Pani Kierownik

Wdzięczność naszej Rodziny jest bezgraniczna. Na Pani ręce składamy serdeczne podziękowania dla całego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Wieruszowie ,który tworzą i kreują Personel medyczny wszystkich szczebli.

Jesteście bardzo wyjątkowi i dlatego obdarzamy Was wielkim szacunkiem i wdzięcznością za ten wielki wysiłek ,którym sprawiliście że nasza Mama Zofia Brulińska mogła do nas powrócić.

Wyrazy szacunku

Z poważaniem

Urszula Szenknecht z Rodziną

Danuta Szponarska z Rodziną

Ryszard Janczewski

i Małgorzata i Ryszard Kużmińscy z naszą Mamą Zofią Brulińską